ÖDEME VE TAHSİLAT

  1. KARGO VE SEVKİYAT GÜVENCESİ

Tüm siparişler güvenli ve gizli paketlerdedir. Taşıma yapan kurye veya kargo firması ürün içeriğini bilmektedir. Ürünlerin kutusunun üzerinde gerekli bilgiler yazmaktadır.

  1. ÖDEME

2.1.Kredi Kartı

Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.,128 Bit SSL üzerinden Visa ve Master Card ile güvenli alışveriş yapma imkanı tanır. Bu sistem ile ödeme için gerekli olan bilgiler (kredi kartı üzerindeki isim, kredi kartı no, kredi kartı son kullanma tarihi, kredi kartı güvenlik no) şifrelenerek, onay için ilgili bankaya gönderilmektedir.

2.2 Havale/EFT

Havale / EFT ile yapılan alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin hesaplarına geçtiği andır.

*3 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin Havale / EFT için Hesap Numaraları:

Banka Hesap No
Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. Küçükpazar Şubesi TR90 0006 7010 0000 0088 4526 81

2.3. ALICI’nın kredi kartı bilgileri yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılacak ve kesinlikle veritabanında kayıtlı olarak tutulmayacaktır.Ödeme sayfasında istenen ALICI kredi kartı bilgileri, siteden alışveriş yapan ALICI’nın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.sutergida.com.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Kredi kartı bilgileri dışında kalan kişisel bilgiler sistemde kayıtlı tutulacak olup Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. veya ona bağlı şirketleri ile kampanya bazlı çözüm ortakları dışında 3. kişiler ile hiçbir surette paylaşılmayacaktır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler www.sutergida.com.tr arayüzü üzerinden banka ve ALICI’nın bilgisayarı arasında gerçekleşmektedir.

2.4. Birden fazla kişinin ortak kullanımına açık bir bilgisayara önceden yüklenmiş kimi programlar vasıtası ile bu bilgilerin 3. kişilerce öğrenilme tehlikesi bulunmaktadır. Süter Gıda Sanayii ve Ticaret A.Ş., sipariş vermek için kullanılan bilgisayardan yetkisiz 3. kişiler tarafından kopyalanan veya sair yollarla temin edilen bilgilerin kullanılması sebebi ile sorumlu değildir.

  1. TESLİMAT VE ÜCRETLENDİRME

Ürün veya ürünlerin teslimatı; stokun müsait olması ve bedelinin Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. hesabına geçmesinden sonra en kısa sürede yapılır. Sipariş veren ALICI için hafta içi saat 15:00’e kadar alınan siparişlere o iş günü alınmış sayılacak olup; saat 15:00’ten sonra veya hafta sonu veya ulusal bayram ve genel tatil günlerinde gelen siparişler, siparişin verildiği günü takip eden ilk iş günü verilmiş olarak kabul edilecektir. Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., ALICI’nın siparişinden itibaren 5 işgünü içinde ürün veya ürünleri ALICI’nın işbu sözleşmede belirtilen eksiksiz teslimat adresine teslim edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

ALICI, ürün veya ürünleri sipariş ettiğinde sistem tarafından otomatik olarak alınan ürün veya ürünlerin bulunan bölgenin etkisine bağlı olarak alışveriş sırasında ALICI’ya kargo ücreti bilgisi gösterilecek ve kargo ücreti ALICI’dan tahsil edilip Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin anlaşmalı kargo firması ile olan anlaşması ile ALICI’ya ulaştırılacaktır. Belirli dönem ve kampanyalara göre ücretsiz kargo hizmeti Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından sunulabilmektedir. Site üzerinden tüm Türkiye illeri sipariş verebilecek ve bu uygulama sadece Türkiye içinde geçerli olacaktır.

Herhangi bir nedenle ürün veya ürünlerin bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. işbu sözleşme konusu ürün veya ürünlerin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. Böyle bir durumda ürün veya ürünler ALICI’ya teslim edilmiş ise ALICI, ürün veya ürünleri 3 (üç) gün içerisinde Süter Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ye teslim edeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

COVID-19 sebebi ile Online Siparişler geçici olarak kapatılmıştır.
En yakın zamanda tekrar sizinleyiz!